Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > بيانيه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان به مناسبت روز قدس

 


  چاپ        ارسال به دوست

بيانيه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان به مناسبت روز قدس

بيانيه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان به مناسبت روز قدس

(( بيانيه دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان به مناسبت روز قدس))

 

بسمه تعالی

"حكومت حماس در غزه، حكومتي قانوني و مردمي است كه از طريق انتخابات روي كار آمده است اما مدعيان تمدن و دمكراسي، بي اعتنا به اين واقعيت، از جنايات و شدت عمل صهيونيستها حمايت مي كنند".

« مقام معظم رهبري »

 

حماسه‌ي روز قدس يادآور فرياد رعدآساي امام راحل «ره» است که همچون صاعقه بر سر سفاکان صهيونيست فرود آمده و پژواک آن در جهان به ويژه درکشورهاي اسلامي طنين افکن گردیده و مسير مبارزه‌ي بي‌امان مردم فلسطين را شتابنده و توفنده ساخته است.

 مردمي که بيش از نيم قرن در مصاف با دژخيمان پليد و ددمنشان غاصب همچنان نستوه و استوار از خود مقاومت و پايمردي نشان داده‌اند و با انتخاب آگاهانه‌ي شهادت طلبي و به قربانگاه فرستادن جگر گوشه‌هايشان ازشرف و کرامت انساني و ارزش‌هاي مقدس اسلامي‌شان جانانه دفاع نموده و از سرزمين ميهني خويش پاسداري وحفاظت مي‌کنند.

قدس محور هويت و اتحاد همان امتي است كه مستضعفان زمين را وارثان واقعي مي‌داند و براي زورمداري و بي‌عدالتي عمري كوتاه قائل و ايمان دارد كه نصرت و پيروزي از آن صالحان و هدايت يافتگان خواهد بود.

دراين روز بزرگ، قدرت خداوند درگام‌هاي استوار مردان و زنان مسلمان و درياي مواج وخروشان مسلمانان روزه‌دار نمود مي‌يابد.

 روز قدس، روز رژه سپاهيان اسلام در برابر چشمان حيرت زده‌ي مستکبرين جهان، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت از استکبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريکاي جنايتکار است .

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان ، در آستانه روز جهانی قدس یکبار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می‌دارند که با نهایت توان و تلاش خود در جهت تحقق اهداف نهضت جهانی اسلام خواهند کوشید و به همین وسیله یکایک مردم عزیز و فهیم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی عظیم این یوم‌الله بزرگ فرا می‌خواند.

 

 

 

«  روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان »


١٧:٣٥ - جمعه ٢ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٢٠٧    /    تعداد نمایش : ١٢٠