آخرین اخبار

نشست صمیمی ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان و هیئت همراه و جمعی از اساتید و دانشجویان برای حل مشکلات دانشجویان در مرکزآموزش علمی کاربردی ابهرمورخه ۹۷/۷/۲۵برگزار شد.

نشست صمیمی ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان و هیئت همراه و جمعی از اساتید و دانشجویان برای حل مشکلات دانشجویان در مرکزآموزش علمی کاربردی ابهرمورخه ۹۷/۷/۲۵برگزار شد.

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :ابتدا خانم خالق پرست سرپرست محترم مرکزآموزش علمی کاربردی ابهرضمن خیر مقدم و آرزویی موفقیت برای دانشجویان خواستار رعایت ضوابط و مقررات شدند.سپس آقای دکتر طغرانگار ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان ضمن تشکر از میزبانان جلسه با اشاره به اهمیت خرد جمعی در پیشرفت کارها، به پرهیز ازدو آفت عمده تعارف و خود بزرگ بینی و سیاه نمایی تاکید کردند. ایشان مرکز آموزش علمی کاربردی ابهر را با دارا بودن از قدمت و امکانات لازم، در خور بقاء و پیشرفت دانستند و بر عزم واحد استانی مبنی بر توسعه آن تاکید کردند.پس از طرح مشکلات توسط دانشجویان در زمینه های مختلف امکانات، برنامه ریزی،بازنگری دروس،اشتغال دانش آموختگان حقوق در آزمون های وکالت و حفظ و تقویت مرکز، رئیس محترم واحد با تاکید بر رعایت منطق و انصاف در انتقاد کردن بر لزوم رعایت اخلاق در مباحث آموزشی، تسریع در پیگیری مشکلات از مرکز و واحد،آغاز به کار فرایند بازنگری دروس در دانشگاه،جاری بودن قانون ادامه تحصیل تمام وقت در مراکز دانشگاهی،اهمیت دوره های کارآموزی در دانشگاه به عنوان ابزار تشخّص و هویت دانشگاه، فعال شدن انجمن های علمی ، مرتفع شدن معضل وکالت دانشجویان رشته حقوق در زنجان و از همه مهمتر برچیده شدن شایعات مربوط به انحلال و واگذاری مرکز ابهر تاکید کردند. در این نشست دانشجویان و اساتید محترم مطالباتی را در زمینه امکانات، برنامه ریزی منسجم تر، بازنگری دروس، بررسی رفرنس ها و منابع درسی، مرتفع شدن کامل آزمون وکالت دانشجویان حقوق و از همه مهمتر حفظ و صیانت از هویت و برند وابسته بودن مرکز ابهر به وزارت عتف و دانشگاه جامع علمی کاربردی مطرح نمودند.
مراسم تعزیه خوانی در مرکز آموزش علمی کاربردی ابهر مورخه ۹۷/۷/۱۹ برگزار شد .

مراسم تعزیه خوانی در مرکز آموزش علمی کاربردی ابهر مورخه ۹۷/۷/۱۹ برگزار شد .

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۹ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :ابتدا سرکار خانم خالق پرست با عرض خیر مقدم به حضار این مراسم را آئین منطبق با فرهنگ تشیع برای احیای داغ بر اهل بیت به ویژه امام حسین و اهل بیتش بر شمرد .وی افزود این باز آفرینی صحنه ها عاملی تاثیری بر عواطف دانستند. ایشان استمرار این حرکت فرهنگی را در بین نسل جوان مهم برشمردند و در ادامه گروه باستانی ابهر اشعاری را در مدح سالار شهیدان و قمر بنی هاشم تقدیم کرده. و سپس گروه تعزیه خوانی مراسم خودشان را در فضایی آکنده از حزن و اندوه حسینی اجرا کردند.
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان و اساتید به منظور ارتباط مستقیم باریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان  به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه برگزار شد.

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان و اساتید به منظور ارتباط مستقیم باریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه برگزار شد.

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۴ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :ابتدا رئیس مرکز مینو ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان و اساتید و دانشجویان در خصوص نظام مهارتی و نقش کارآفرینی در رشد اقتصادی کشور صحبت نمود و سپس آقای دکتر طغرانگار در خصوص سالروز تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و رسالت آن صحبت و به پرسشهای مطرح شده از طرف دانشجویان و اساتید که در خصوص درس کارورزی و سقف واحد ۱۲ واحد درسی ، بروزرسانی منابع در سرفصلهای موجود و همپوشانی سرفصل برخی رشته ها و موارد دیگر بود پاسخ دادند . نهایتا در پایان جلسه که بمدت دو ساعت بطول انجامید قوانین جدید نظام وظیفه و مقررات آموزشی توسط مدیر آموزش مرکز برای دانشجویان ارائه گردید.
حسن طغرانگار به مناسبت بیست و ششمین سالروز تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست خبری با خبرنگاران استان زنجان در مورخه ۹۷/۷/۲۴ در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار شد.

حسن طغرانگار به مناسبت بیست و ششمین سالروز تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در نشست خبری با خبرنگاران استان زنجان در مورخه ۹۷/۷/۲۴ در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار شد.

۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۵ اخبار
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :نشست خبری با حضور ریاست دانشگاه و معاونین ،حراست وروابط عمومی دانشگاه با اصحاب رسانه حضور داشتند برگزار شد .رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با اشاره به اینکه دانشگاه دو بال دارد؛ تصریح کرد: یکی از این بال‌ها آموزش‌های نظری و دیگری آموزش‌های تکنسین‌محور است.وی خاطر نشان کرد: دانشگاه علمی کاربردی در کشور مسؤولیت آموزش‌های مهارتی و کاربردی را بر عهده دارد.طغرانگار با بیان اینکه دانشگاه علمی و کاربردی در دو سال گذشته رویکرد خود را تغییر داده است؛ افزود: رویکرد این دانشگاه بر سه محور منعطف شده است.رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با بیان اینکه ساماندهی برخی امور دانشگاه به ویژه در زمینه مدرسان یکی از محورهای این تغییر است؛ ادامه داد: در این زمینه با بررسی پرونده‌های‌ یک هزار مدرس دانشگاه صلاحیت‌های حرفه‌ای این افراد مورد ارزیابی قرار گرفت. وی تصریح کرد: با انجام این ارزیابی تعدادی از اساتید و پرونده‌ها کنار گذاشته شد.طغرانگار با اشاره به اینکه توجه به کارورزی یکی از مهم‌ترین شاخص‌های این دانشگاه است؛ گفت: هر چقدر این شاخص بالاتر رود، عملکرد دانشگاه ارتقا می‌یابد. *توسعه کیفی فعالیت‌ها در دانشگاه علمی و کاربردی* رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با بیان اینکه توسعه کیفی فعالیت‌ها در دانشگاه علمی و کاربردی مورد توجه است؛ بیان کرد: تمرکز بر برنامه‌ریزی درسی با حضور مدیران و کارشناسان استانی در رشته‌های مقطع دار و آموزش‌های تک پودمان در دانشگاه علمی و کاربردی استان زنجان در حال اجرا است وی با اشاره به سیال و منعطف بودن دانشگاه علمی و کاربردی اذعان کرد: همین ویژگی موجب شده از مجموعه دانشگاه، در تدوین مباحث درسی استفاده شود.طغرانگار با بیان اینکه این موضوع عامل حل معضل بیکاری فارغ‌التحصیلان شده است؛ افزود: در این حالت دانشجویان در رشته‌ای تحصیل می‌کنند که می‌دانند ظرفیت‌سازی در حوزه اشتغال آن ایجاد شده است