نشست مشترک سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با مدیر کل بهزیستی استان زنجان

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۶ کد : ۶۰۷۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۰۱

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان زنجان، نشست مشترک سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با مدیر کل بهزیستی استان زنجان در روز یکشنبه 11 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.

دکتر میر نریمان یوزباشی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان، در این نشست که در راستای کمک به آموزش نیروی انسانی کارآمد، تربیت و آموزش کاردان و کارشناسان مورد نیاز با دستگاه های اجرایی استان، برگزاری دوره های کوتاه مدت، تقویت و ارتقای مراکز آموزش علمی کاربردی استان و سایر فعالیتهای مشترک برگزار شد، ضمن تبریک انتصاب دکتر حسینی به سمت مدیر کل بهزیستی استان زنجان، به تشریح پتانسیل های موجود در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و رشته های مهارتی فعال مراکز آموزش علمی کاربردی پرداخت و از انعطاف پذیری دانشگاه جامع در طراحی و تدوین دوره های مورد نیاز بهزیستی خبر داد و ابراز امیدواری کرد مرکز علمی کاربردی بهزیستی استان هر چه سریعتر احیا شود.

یوزباشی در ادامه از دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان یک دانشگاه مهارت محور یاد کرد و عنوان کرد تمام تلاش خود را با استفاده از پتانسیل های موجود در مراکز آموزشی تحت نظارت به جهت توان افزایی اقشار مختلف جامعه با اجرا و برگزاری دوره های مهارتی کوتاه مدت به کار خواهد بست.

در ادامه دکتر سلمان حسینی مدیر کل بهزیستی استان ضمن خوش آمد گویی به اعضای حاضر در جلسه، از نیار بهزیستی استان جهت آموزش های مهارت محور افراد دارای ضایعه نخاعی خبر داد و اعلام کرد آمادگی همکاری با دانشگاه علمی کاربردی  در راستای تدوین تک پودمان ها و تک درس های مورد نیاز در این خصوص را دارد.

حسینی ادامه داد: هنرمند کسی است که بتواند برای اقشار کم توان مفید واقع شده و آنها را در جهت رسیدن به زندگی مطلوب کمک نماید.