اخبار - آرشیو

کارگاه اموزشی طراحی بوم مدل کسب کار همزمان با هفته مشاغل و روز ملی کار آفرین در استان زنجان برگزار خواهد شد
کارگاه آموزشی طراحی بوم مدل کسب و کار

کارگاه اموزشی طراحی بوم مدل کسب کار همزمان با هفته مشاغل و روز ملی کار آفرین در استان زنجان برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان کارگاه آموزشی طراحی بوم مدل کسب کار توسط دفتر پژوهش و فناوری واحد استانی زنجان و با مشارکت و همکاری مرکز مشاوره کار آفرینی بهبود روان ،اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، سازمان صنعت معدن و تجارت استان ،اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اسان اتاق بازرگانی صنایع استان ، معادن و کشاورزی ،جهاد دانشگاهی استان و انجمن شرکت های خدمات فنی و مهندسی برگزار خواهد شد . این دوره آموزشی برای مدرسان و دانشجویان علاقه مند به صورت رایگان برگزار خواهد شد. . زمان : روز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۰۰ مکان : زنجان _میدان شورا _مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان

ادامه مطلب
دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی واحد استانی به منظور هماهنگی برنامه های فرهنگی و اجتماعی سال جاری در محل سالن کنفرانس واحد استانی با حضور  اعضاء شورای فرهنگی و اجتماعی در واحد استانی برگزار شد .
دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار شد .

دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی واحد استانی به منظور هماهنگی برنامه های فرهنگی و اجتماعی سال جاری در محل سالن کنفرانس واحد استانی با حضور اعضاء شورای فرهنگی و اجتماعی در واحد استانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با حضور اعضاء شورای فرهنگی و اجتماعی در واحد استانی برگزار شد .دراین جلسه ابتدا دکتر طغرا نگار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تبریک بهار طبیعت و سال نو و مبعث پیامبر اسلام(ص)، به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری(مدالظله العالی) اشاره کرد و گفت :دانشگاه جامع علمی کاربردی به منظور دستیابی به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی تعریف شده و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی که از جمله دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، مسئولیت این دانشگاه را دو چندان کرده است. ایشان به برنامه های تدوین شده در سال جدید اشاره کرد و افزود: ما باید با وجود محدودیت‌هایی که با آن مواجه هستیم به سمت اهدافی که برای این دانشگاه تعیین و تعریف شده حرکت کنیم. در ادامه مصوبات جلسه قبل از سوی دبیر جلسه بیان شد . ودر خاتمه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون برنامه های دانشگاه بیان داشتند.

ادامه مطلب