اخبار - آرشیو

حضور دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان در نمایشگاه دستاورد های پژوهش ،فناوری و فن بازار استان زنجان

حضور دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان در نمایشگاه دستاورد های پژوهش ،فناوری و فن بازار استان زنجان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :حضور واحد استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی استان زنجان در نمایشگاه دستاورد های پژوهش ،فناوری و فن بازار استان زنجان تا ۲۵ آذر جاری دایر است در این نمایشگاه به روزترین دستاوردهای پژوهشی و فناورانه در استان به نمایش گذاشته شده است. هدف از شرکت در این نمایشگاه تشویق و ترغیب جوانان و دانشجویان فعال در مراکز آموزشی به فعالیت در حوزه‌های پژوهشی و نمایش توانمندی‌های جوانان فعال در حوزه پژوهش است. ۲۵ آذر در تقویم کشور به عنوان روز پژوهش نامگذاری شده است.

ادامه مطلب
هفدهمین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر استان با حضور اعضاء:با دستور کار پرداخت بدهی شاهد و ایثارگر  برگزار گردید.

هفدهمین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر استان با حضور اعضاء:با دستور کار پرداخت بدهی شاهد و ایثارگر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان در این جلسه دکتر واحد پور سرپرست واحد استانی به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اشاره کرد و افزود تکریم شهدا و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری از اولویت های اصلی این ستاد می باشد

ادامه مطلب
نوزدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی استان در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار شد

نوزدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی استان در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :نوزدهمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی استان با حضور اعضاءو با دستور کار جلسه برنامه های مناسبتی پیش روی برگزار گردید. در این جلسه دکتر واحد پور سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان ضمن عرض تسلیت وفات حضرت فاطمه معصومه و فرارسیدن روز دانشجو مطالبی رابیان کرد.

ادامه مطلب
اختتامیه پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی با حضور مسئولین برگزار شد

اختتامیه پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی با حضور مسئولین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان :ابتدا رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان در آیین اختتامیه پنجمین نمایشگاه اشتغال و کار آفرینی اظهار داشت: تعداد۷۷غرفه با مشارکت ۸مرکز علمی‌کاربردی استان و با هدف نمایش دستاوردها و توانمندی‌های دانش‌آموختگان و کارآفرینان در این نمایشگاه پذیرای بازدید علاقمندان بود. دکتر مرتضی واحدپور با بیان اینکه در این نمایشگاه ایجاد فضای امید، نشاط، مشارکت و هم فکری کارآفرینان توجه شده است، خاطر نشان کرد: مهارت آموزی از ضروریات جامعه برای پیشرفت است . وی با ابراز امیدواری بر اینکه می توان در این زمینه ها تخصصی تر فعالیت نمود افزود: همیشه افرادی بوده اند که با اراده قوی در بدترین شرایط توانسته اند رشد کنند که کار آفرینی نیز در این مقوله گنجانده شده است. رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان برگزاری کارگاه آموزشی و مشاوره کارآفرینی را از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه عنوان کرد و تصریح کرد: از شرکت کنندگان در این نمایشگاه انتظار می رود که مشکلات خود را در توسعه اشتغال و کارآفرینی با ما در میان بگذارند تا برای رفع مشکلات با مسئولین تلاش کنیم.

ادامه مطلب
در سومین روز از برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی، کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل با رویکرد IT در محل سالن جلسات کارخانه کبریت زنجان برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل با رویکرد IT

در سومین روز از برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی، کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل با رویکرد IT در محل سالن جلسات کارخانه کبریت زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان:در این کارگاه آموزشی سعید نصیری، مدرس امنیت شبکه در کارگاه آموزشی پندافند غیرعامل با رویکرد IT، با بیان اینکه حمله های سایبری در هر نقطه از جهان انجام می گیرد و مختص ایران نیست، اظهار داشت: ما باید نرم افرازهای بومی را رشد دهیم. وی با اشاره به اینکه بعد آموزش و فرهنگ سازی، بومی سازی است، تصریح کرد: در فضای مجازی انسان حاکمیت مجازی می یابد و خاصیت فضای مجازی این است که به انسان نیاز کاذب تحمیل می کند.

ادامه مطلب
نشست تخصصی اشتغال در صنعت روی و صنایع وابسته همزمان در نمایشگاه توسعه وکارافرینی  در محل سالن کنفرانس کارخانه کبریت زنجان برگزار شد.

نشست تخصصی اشتغال در صنعت روی و صنایع وابسته همزمان در نمایشگاه توسعه وکارافرینی در محل سالن کنفرانس کارخانه کبریت زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان: دراین نشست تخصصی اشتغال در صنعت روی و صنایع وابسته که همزمان با نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی استان زنجان،ابتدا مهندس علیرضا شعبانی با حضور جمعی از دانشجویان علمی کاربردی در سالن کنفرانس کارخانه کبریت زنجان برگزار گردید، با نگاهی به فرصت ها و چالش های پیش رو، گفت: شرکت کالسیمین به عنوان بزرگترین تولید کننده کنسانتره سرب و روی، و شمش روی خاورمیانه در راستای حفظ و محیط زیست، کاهش خروج ارز ناشی از واردات خاک خارجی، بهینه سازی امر تولید، کاهش هزینه و قیمت تمام شده تولید و جهت بازیافت هر چه بیشتر فلز روی، در پیمانه محسوب می شود. رییس مرکز آموزش علمی کاربردی کالسیمین زنجان با بیان اینکه اکنون این مجموعه از لحاظ کیفیت شرایط ایده ای داشته است، تصریح نمود: به طور میانگین عیار محصول تولید شده بیش از ۲۴ درصد می باشد. وی با اشاره به اینکه صنعت سرب و روی صنعتی نو پا که به طور کامل توسط بخش خصوصی و بدون وابستگی به دولت ایجاد شده است، خاطر نشان کرد: تولید سرب با سابقه ۵۵ سال و تولید شمش روی با سابقه حدود ۲۰ سال در ایران می باشد. شعبانی افزود: عمدتاً رقبای جهانی تولید شمش روی کشورهای چین، استرالیا، ازبکستان و هند، و رقبای داخلی شرکت های مجموعه گروه توسعه معادن روی ایران و کارخانجات مستقر در شهرک روی زنجان می باشند.

ادامه مطلب