اخبار - آرشیو

کارگاه تخصصی جوانان،بهداشت و سلامت روان ،فروردین ماه ۹۸در سالن کنفرانس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار گردید.

کارگاه تخصصی جوانان،بهداشت و سلامت روان ،فروردین ماه ۹۸در سالن کنفرانس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان،در این کارگاه اموزشی دکتر لقمان ابراهیمی،عضوهیات علمی دانشگاه زنجان با اشاره به اینکه تنش هاو فشارهای روانی که که در مواقع مختلف برای افراد پیش می آید موجب ایجاد واکنش های رفتاری می گردد،افزود:ادامه و تداوم این این اصطلاحا در روانشناسی فرد را مبتلا به اختلالات روانی کرده و به مرور بهداشت روانی افراد را تحت تاثیرقرار می دهد. وی در ادامه به هوش هیجانی وابعاد درون فردی وبیرون فردی،انطباق پذیری ،بعد کلی،و به مولفه های انها مانند خود آگاهی،ابراز وجود،استقلال،خود احترامی،همدلی،مسئولیت پذیری،ایجاد و تقویت روابط با دیگران،تحمل فشار روانی و کنترل آن،شادمانی و خوش بینی اشاره نمود وگفت:هوش هیجانی افراد ای کیو انها نمیباشد و در هر برهه ای از زمان میتواند انرا یاد بگیرد تا از روابط زناشوئی،شغلی،اجتماعی و حتی روابط شخصی خود لذت ببرد. این مدرس دانشگاه،افزود:اگر ما بتوانیم انعطاف و قابلیت این را داشته باشیم که بتوانیم هیجانات خود را کنترل نماییم قطعا توانایی لذت بردند از داشته های خود را خواهیم داشت . متاسفانه در زندگی کنونی هیجانات ما وابسته به دیگران می باشد یعنی این که بطور مثال اگر شخصی رفتار بدی با من داشت متقابلا با او همین رفتار را داشته باشم که این تحت تاثیر بودن ادراک با ادراک دیگران کار درستی نیست . در این صورت میبایست خود شکوفایی را یاد بگیریم و درموقعیت های مختلف تنفر را با محبت به طرف مقابل نشان بدهیم. در پایان این کارگاه تخصصی از دکتر ابراهیمی برای حضور در جلسه با اهدا هدیه ای تقدیر به عمل آمد

ادامه مطلب
مراسم تجلیل از مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار شد

مراسم تجلیل از مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عومی انشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع)و روز معلم،طی مراسم که با حضور دکتر طغرانگار، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان، دکتر نیک بخش،مدیر کل کتابخانه های استان زنجان،دکتر قیاسی،معاونت اطلاعات و اخبار صدا سیمای زنجان،دکتر ربیعی،رییس بنیاد نخبگان استان زنجان،آقای بیات،معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید استان و سرهنگ قدیمی،معاون اموزشی نیروی انتظامی،در سالن اجنماعات دانشگاه جامع استان زنجان برگزار گردید،از کلیه روساو مدرسان برتر مراکز علمی کاربردی استان زنجان با اهدا ظروف مسی ساخت هنرمندان زنجانی تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب
اولین  جلسه شورای هم اندیشی  تعامل روسای مراکز دانشگاه علمی کاربردی  واحد استان زنجان در سال ۹۸ ،  برگزار گردید .

اولین جلسه شورای هم اندیشی تعامل روسای مراکز دانشگاه علمی کاربردی واحد استان زنجان در سال ۹۸ ، برگزار گردید .

به گزارش روابط عومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان در این نشست دکتر طغرانگار با اشاره به رسالت دانشگاهها در تحقق شعار سال گفت :دانشگاه ها با تبدیل دانش خود به فناوری و تجاری سازی ایده ها می توانند در رونق تولید نقش ایفا کند .ایشان افزودند رونق تولید با استفاده از دانش دانشگاهیان تضمین می شود و دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای جامعه باشد ، ایشان در بخشی از صحبتهای خود به حادثه غم انگیز سیل اخیر اشاره نمود و بیان داشتند پویش ملی حمایت دانشگاهیان از سیل زدگان می توانند به امید و انجام ملی کمک کند . رئیس واحد استانی افزود باید تدابیری بیاندیشیم که دیگر شاهد مسائل پیش آمده پس از وقوع سیل نباشیم با این وجود دانشگاهها می توانند در این رابطه اقدامات کارشناسی خوبی انجام دهند. در ادامه معاونین علمی و اجرایی رئیس اداره حراست نیز نکاتی در خصوص حوزه های کاری خود بیان نمودند .

ادامه مطلب